Parolin
česky english
Parolin
Parolin Akademie

Parolin akademie

Máte doma šampióna? Motokárová škola je zaměřená na děti ve věku od 5 do 15 let, umožňuje všem zájemcům poznat svět kartingu a stát se součástí profesionálního týmu Parolin Racing CZ.

SEZNAMTE SE S AKADEMIÍ

Od samého začátku je výcvik veden koučem, který začátečníkům i pokročilejším pilotům předává vlastní teoretické, ale i praktické zkušenosti ze závodů z celého světa. Na základě mnohaletých zkušeností a individuálního přístupu tak mladí jezdci dosahují zaručeného úspěchu.

 

U každého nového pilota je kladen důraz na správnou sportovní výchovu a apeluje se na jeho další růst směrem k vyšším motokárovým kategoriím a náročnějším závodům, od tuzemských po světové. Prioritou akademie je výchova a podpora mladých jezdců České republiky, přiblížení kartingu širší veřejnosti a rozvoj dětí a mládeže, kteří mohou prostřednictvím akademie odhalit své nadání a vášeň pro motorsport.

 

Jezdci absolvují výuku na venkovních i vnitřních tratích především v Česku a Itálii, naučí se jezdit na různém povrchu dráhy a seznámí se s různými jezdeckými podmínkami.

Parolin Academy nabízí širokou možnost růstu mladých pilotů, kteří si osvojí motorsport jak na profesionální, tak hobby úrovni. Získají nejen cenné zkušenosti, ale také nové kamarády a životní hodnoty.

PROČ MOTORSPORT?

Sport obecně učí děti disciplíně, odolnosti a schopnosti něčemu se zavázat

a odpovědně jednat.

 

Motorsport je navíc dynamický, klade nároky na fyzickou i psychickou kondici

a vyžaduje práci celého těla.

 

Prohlubuje smysl pro cit, rychlé a adekvátní reakce pilota.

 

Jde o individuální sport provozovaný v kolektivu ostatních dětí.

 

Poznávání nových míst (mezinárodní závody), jazyků a cenných zkušeností.

 

Stanovení si cílů a jejich dosažení s pomocí profesionálního týmu.

 

Budování kariéry a vlastního jména jako značky, se zázemím profesionálních

mechaniků, kouče a odborníků na danou oblast.

Akademie 1
Akademie 4
Akademie 3
Akademie 2
Profesionální jezdec Michael Vorba

Máte doma šampióna?

Talent se muže skrývat kdekoliv, klidně u vás doma, jen je potřeba jej objevit a rozvíjet, tato strategie nám již přináší nové tváře do naší závodní stáje Parolin, potenciální motokárové a později okruhové šampiony.

Jak začít?

Pro úplný začátek stačí dát o sobě vědět, domluvit se na testování a přijet. Pohybujeme se na okruzích v České republice, to je nejjednodušší varianta, atraktivnější však pro vás může být Itálie, kde trávíme nejvíce času, což lze spojit například s rodinným výletem. Po vlastní ose si zajistíte cestu na okruh a ubytování. My poskytneme na místě profesionální zázemí včetně mechaniků, kouče, vybavení pro jezdce a techniku.

Financování

I přes to, že motokárový sport není jen pro velmi bonitní a talent jezdce sehrává svoji roli, je důležité si hned na začátku uvědomit, že se nejedná ani o levný sport a je velmi časově náročný. Pro hrubou představu se závodění v českých podmínkách i přes pomoc partnerů pohybuje v nižších desítkách tisíc korun. Důležité je udělat první krok a zjistit, zda vašeho závodníka nebo závodnici motokáry baví.

Přidejte se k nám

Chcete zažít, jak Parolin akademie funguje, dozvědět se další informace nebo si rovnou vyzkoušet jízdu na závodní motokáře? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na nové šampiony.

 

Tel.: (+420) 776 420 393

E-mail: info-ZAVINOVADLO:parolinracing.cz