Novinky ze světa Parolin

Parolin Racing Kart: Velký úspěch v 60 Mini v Lonatu!

26.6.2018

Parolin Racing Kart: Velký úspěch v 60 Mini v Lonatu

Parolin Racing Kart prokázal maximální konkurenceschopnost v kategorii 60 Mini na WSK Open Cupu v Lonatu, a to s alespoň třinácti motokárami kvalifikovanými pro finále 60 Mini. Vítězná dvojice Nepopiratelnou výkonnost produktů Parolin potvrdili Martinius Stenshorne a Brando Badoer. Gabriele Mini bojoval v hlavní skupině OK-Junior, než byl bohužel po střetu ve finále nucen odstoupit. Za to Alessandro Cenedese zažil nejlepší come back víkendu! Tým Baby Race získal dvě přední pozice s podvozky Parolin, s Eyckmans v 60 Mini a Ferrari v OK. Brizhan vstoupil mezi TOP 5 v OK Finále.

Vždy je pro nás velmi příjemné, když můžeme výkonnost našich podvozků potvrdit, závod po závodu v kategoriích, ve kterých působíme,“ svěřil se Marco Parolin. „Každý, kdo se v kartingu pohybuje ví, že závodění může být někdy dost nevděčné. Své o tom ví Gabriele Mini, který byl nucen závod předčasně ukončit a to byl dvě kola od pátého místa. To ale nijak nezastíní jeho úspěch a výkonnost v heats nebo v před finále. I tak jsme s 60 Mini velmi spokojení! Velkým potěšením je pro nás vítězství Stenshorna a druhý stupeň vítězů pro Badoera. O to víc, když se mezi nejlepších TOP 5 dostalo pět našich podvozků, to je více než uspokojivé!

Mezi jezdci Parolin Racing Kart, zahájil americký Ashkay Bohra závod třetím nejlepším časem mezi 82 účastníky Lonato WSK Open Cupu. Po silném zahřívacím kole, získal třetí místo v Prefinal B, ale bohužel ve finále ztratil půdu pod nohama a skončil osmý. Mezitím se norský Martinius Stenshorne posunul z osmnáctého na páté místo v zahřívacím kole a skončil třetí v Prefinal A. V horlivém finále bojoval tvrdě a získal tak vedení ve dvou kolech. Jeho týmový kolega Brando Badoer také slavil úspěch – v Prefinal získal čtvrté místo a ve finále v posledním kole vybojoval celkové druhé místo, což byl jeho nejlepší výsledek za celý rok!

Oblíbenec Gabriele Mini, po úspěšném začátku v zahřívacím kole, skončil třetí z 67 účastníků. Po tomto úspěšném umístění bojoval mezi prvními pěti ve finále. Bohužel, dvě kola před koncem, jeho další šance zkomplikovala kolize a Gabriele tak musel závod předčasně opustit. Mezitím se také Alessandro Cenedese posunul z 42. místa na dvanáctou pozici v Prefinal B, s druhým nejlepším časem závodu a skončil tak mezi TOP 15, což byl jeden z nejlepších postupů v kategorii.