Parolin
česky english
Parolin
Novinky ze světa Parolin

Skvělý úvod sezóny pro Parolin Racing CZ!

8.4.2019

Skvělý úvod sezóny pro Parolin Racing CZ

Poslední březnový víkend se v rakouském Brucku uskutečnil první závod Moravského poháru a sezóny vůbec. Za tým Parolin Racing CZ se závodu účastnili tři jezdci, kteří předvedli neuvěřitelné výkony. Tadeáš Martínek, který startoval v třídě Mini 60, Oliver Paločko a nováček Michael Hlaváček, kteří startovali ve třídě Baby 60.

"V Brucku jsem si to moc užil, protože je to moje oblíbená trať. Hodně jsem před závody trénoval a snažil se poslouchat Michalovo rady a vyplatilo se, protože to byly moje nejúspěšnější závody. V kvalifikaci jsem byl hodně nervózní a umístění nebylo nic moc. Ale v závodu jsem dojel čtvrtý a celkově to byl můj osmý nejlepší čas! Už se těším na další závody," hodnotí víkend Oliver Paločko.

 

Testování na trati v Brucku, které se uskutečnilo týden před závodem, se jezdcům vyplatilo a díky tréninku a tvrdé práci byli jezdci ve všech směrech připraveni. Bezchybné počasí a skvělá nálada v týmu Parolin Racing CZ pomohla k tomu, že všichni piloti zvládli sobotní kvalifikaci výborně!

 

Tadeáš Martínek se v závodech pohyboval standardně na 4-5 místě, což je na úvod sezóny pozoruhodný výsledek! "Ze závodů v Brucku mám skvělý pocit. Od prvního tréninku jsem se snažil podávat co nejlepší výkony a s výsledky závodu jsem spokojený. Vím, že to chce ještě hodně tvrdé práce, ale s Parolin Racing CZ určitě zvládnu být nejlepší," dodává Tadeáš. Oliver s Michaelem také neotáleli a na trati ukázali obrovský potenciál a výrazné zlepšení. Skvěle si vedl i úplný nováček týmu Michael Hlaváček. Svůj první závod za Parolin Racing CZ hodnotí nad očekávání a jeho tým je na něj pyšný! "Byl jsem čtvrtý z osmi, což je podle mě skvělý výsledek na první závod. Myslím, že největší díky patří mému trenérovi. I když jsem nedostal pohár, tak jsem si víkend užil. Vím, že musím ještě hodně trénovat a dát do toho všechno, abych byl stále lepší," hodnotí svůj vůbec první závod Michael Hlaváček.

 

S výsledky závodního víkendu je spokojený také trenér jezdců Michael Vorba: "Celkový pocit z víkendu hodnotím velice kladně. Děkuji technické podpoře týmu za skvěle připravené stroje, na které bylo po celou dobu spolehnutí. Čekají nás další testovací dny před dalším závodem, který se uskuteční koncem měsíce dubna v Chebu. Tam nás navíc posílí další jezdci, tentokrát ve třídě Rok GP Aneta Martínková a Tomáš Václavík, ve třídě KZ2."

 

Celkové výsledky:

Skvělý úvod sezóny pro Parolin Racing CZ
Skvělý úvod sezóny pro Parolin Racing CZ
Skvělý úvod sezóny pro Parolin Racing CZ
Skvělý úvod sezóny pro Parolin Racing CZ
Skvělý úvod sezóny pro Parolin Racing CZ
Skvělý úvod sezóny pro Parolin Racing CZ