Parolin
česky english
Parolin
Parolin Racing Team

Racing Team

Jezdci

Oliver Patočko

Oliver Paločko

Kategorie: Baby 60

Oliver v kategorii Baby 60 jezdí již téměř rok. K motorsportu se ale dostal mnohem dříve a od té doby je jeho koníčkem. S Parolin Racing CZ aktivně trénuje, je veden profesionálním coachem, dostává se mu skvělého zázemí a té nejlepší techniky. Proto má šanci být úspěšný a získat nové, cenné zkušenosti v oblasti, která ho baví. Má za sebou několik závodů minulé sezóny a s týmem Parolin je připraven získat pódiová umístění.

„Vždycky mě bavilo koukat se na rychlá auta a závodění a byl jsem rád, když mi moji rodiče pořídili vlastní motokáru. Baví mě trénovat s Michalem, protože chci být lepší a lepší. Jednou bych rád jezdil ve Formuli 1.“

Tadeáš Martínek

Tadeáš Martínek

Kategorie: Mini 60

Tadeáš poprvé usedl do motokáry ve věku pouhých 4 let. Lásku k motorsportu zdědil od svého otce, který se zasloužil o to, že se Tadeáš věnuje kartingu do dnes. Navíc díky talentu a tvrdé práci se pravidelně umisťuje mezi TOP 10 jezdci sezóny. Jako člen týmu Parolin Racing CZ se mu dostane špičkové techniky, zázemí a odborné výuky a věříme, že se dočká i pódiového umístění.

"Těším se, že budu startovat za Parolin Racing CZ. Budu se snažit podávat 100% výkony a dosáhnout co nejvyššího stupně. Chci do toho dát vše!"

Aneta Martínková

Aneta Martínková

Kategorie: Rok

Aneta k motorsportu tíhla již od útlého věku, motokáry si oblíbila již ve 3 letech. Bezpochyby k tomu přispělo i to, že její otec byl též aktivním jezdcem. Aktivně se kartingu věnuje již více než 8 let. V roce 2014 se stala nejvíce úspěšnou dívkou v kategorii Mini 60 v seriálu Mistrovství České republiky. Posléze přestoupila do vyšší kategorie, kde začala sbírat úspěchy a pódiová umístění. Jako členka týmu Parolin Racing CZ má možnost získat další neocenitelné zkušenosti a to díky profesionálnímu přístupu, špičkové technice a zázemí, které Parolin Racing CZ nabízí. Jako zatím jediná dívka v týmu má tak možnost dosáhnout nejvyšších umístění a zlepšit své jezdecké schopnosti.

"Táta aktivně závodil, takže jsem na závodech v podstatě vyrůstala. Motorsport má naše rodina tak nějak v krvi, můj dědeček byl také aktivním jezdcem. Moje začátky nebyly lehké, za velkou podporu vděčím především svým rodičům. I když to se mnou občas neměli lehké, díky motorsportu jsem v sobě objevila dravost a zápal. Nejraději jezdím na mokré trati. Těším se, že s Parolin Racing CZ budu mít možnost být ještě lepší!"

Michal Hlaváček

Michael Hlaváček

Kategorie: Baby 60

Michael začínal na motokárách v půjčovnách, nyní se kartingu již půl roku věnuje aktivně. Díky týmu Parolin Racing CZ se mu dostává té nejlepší techniky, zázemí a výuky odborného trenéra a to je důležitým aspektem pro rozjezd jeho motokárové kariéry. Jednou by rád závodil ve formuli 1 a neexistuje lepší průprava k tomuto obtížnému cíli. Již tuto sezónu se chystá, společně s Parolin Racing CZ, závodit v MČR a Moravském Poháru.

"Rád poslouchám pokyny trenéra a dělám všechno pro to, abych byl nejlepší. Na závodění mě baví rychlost a předjíždění, jsem rád, že jsem se závoděním začal. Jednou bych chtěl jezdit ve formuli 1!"

Tomáš Václavík

Jiří Bečička Jr.

Kategorie: OK Junior

K motorsportu poprvé přičichl již ve 4 letech a od té doby má za sebou mnoho úspěchů a tvrdé práce. Motorsport má v krvi, především díky otci, který se tomuto sportu také aktivně věnoval a nyní je nepostradatelnou součástí Jirkova týmu. Slibnou kariéru nastartoval v Itálii před pěti lety. Úspěšný je také v České republice - v kategorii Baby 60 byl celkově druhým nejlepším jezdcem, stejně tak se umístil později v kategorii Mini. Nyní závodí v kategorii OK Junior, ROK s týmem Parolin Racing CZ, kdy se mu dostává prvotřídního zázemí, techniky a podpory celého týmu. Jirka tak má možnost být mezi nejlepšími jezdci v České republice vůbec a standardně se umisťovat na předních pozicích.

"Na ježdění mám nejvíce rád tu rychlost a adrenalin. Snažím se být pořád lepší a tvrdě pracovat. Jednou bych chtěl jezdit ve Formuli 1, i když vím, že je to dost drahé. Těším se na sezónu s Parolin Racing a doufám, že budu úspěšný."

Kalendář závodů 2019

Moravský Pohár

29. - 31.3.

Bruck

3. - 5.5.

Vysoké Mýto

31.5. - 2.6.

Kecskémet

21. - 23.6.

Třinec

9. - 11.8.

Vysoké Mýto

23. - 25.8.

Třinec

27. - 29.9.

Bruck

Czech Kart Open

27. - 28. 4.

Cheb

18. - 19. 5.

Vysoké Mýto

8. - 9. 6.

Písek

29. - 30. 6.

Wackersdorf

17. - 18. 8.

Cheb

14. - 15. 9.

Třinec

Ostatní

2. - 4. 8.

Rok Cup Adria

11. - 13. 10.

Rok Cup Final Lonato

1. - 3. 11.

Trofeo delle Industrie Lonato