Parolin
česky english
Parolin
Technologie Parolin

Technologie

Společnost se zaměřuje na technologický výzkum ve snaze neustálého zdokonalování výrobního procesu a selektivní kontroly, a tak si pravidelně získává velké množství zákazníků a kartingových značek. Inovativní přístup a poskytování kvalitních technologických řešení je pro Parolin posláním.

 

Velká část výzkumu a vývoje je věnována produktům pro půjčovny. Tento trh je v neustálém vývoji a vyžaduje si zvláštní pozornost a odlišný přístup. Parolin Group se pyšní řadou pevných partnerství s některými z největších elektro-strojírenských firem Evropy.

Cílem společnosti není pouze kartingová výroba, ale také poskytnutí klientské poradenské podpory v oblasti investic, sdílení důležité dodavatelské sítě a vytváření úspěšných projektů na klíč. Přesný a odhodlaný přístup je pro Parolin samozřejmostí.

 

Dlouholeté zkušenosti, nejen v oblasti technologií, jsou vzácným majetkem společnosti. Parolin se proto snaží zkušenosti sdílet napříč organizací, ale také mimo ni a šířit nadšení a lásku k motorsportu ve svém okolí.

Technologie
Technologie
Technologie
Technologie